Servisno-prodajna mreža

Servisno-prodajna mreža za Yanmar motore i rezervne djelove, za splavi za spašavanje života na moru i ostalu sigurnosnu opremu.

Mapa servisno-prodajne mreže

Servisno-prodajna mjesta

BEOGRAD (SRBIJA)

Brodoprojekt d.o.o.
Adresa:
Šime Lozanića 1/I
Telefon: 00381 11 3671 063
Mobitel: 00381 63 282 638
E-mail: brodoprojekt@gmail.com
Web sjedište: www.brodoprojekt.com

CRES

Navi Marina d.o.o.
Adresa:
Jadranska obala bb
Telefon: 051 573 117
E-mail: navi@navi.hr

CRIKVENICA

Brodomehanika Gasparovic
Adresa:
V. Nazora bb
Telefon: 051 781 555
E-mail: damir.gasparovic1@ri.t-com.hr
Web sjedište: www.brodomehanika.hr

DUBROVNIK

CTM d.o.o.
Adresa:
Liechtensteinov put 28
Telefon: 020 331 421
E-mail: carli.caleta@du.t-com.hr
Web sjedište: www.ctm.hr

KASTAV

Interadria SC  d.o.o.
Adresa:
Cikovici 73C
Telefon: 051 704 178
E-mail: servis@interadria.hr
Web sjedište: www.interadria.hr

KRK

Brodogradilište Punat d.o.o.
Adresa:
Puntica 7, Punat
Telefon: 051 654 310
E-mail: mario.wagner@marina-punat.hr
Web sjedište: www.marina-punat.hr

Marizo d.o.o.
Adresa:
Vrsanska 26e
Telefon: 051 222 555
E-mail: marizo@ri.t-com.hr
Web sjedište: www.marizo.hr

LESCE (SLOVENIJA)

Seawave Marine d.o.o.
Adresa:
Alpska cesta 43
Telefon: 00386 4 5302 444
E-mail: info@seawave-marine.si
Web sjedište: www.seawave-marine.si

MURTER

Brodomehanika Lovric
Adresa:
Put Gradine bb, Marina Hramina
Telefon: 022 435 950
E-mail: brodomehanika@si.t-com.hr
Web sjedište: www.brodomehanika-murter.hr

POREČ

Fereli d.o.o.
Adresa: Partizanska 4/II
Telefon: 052 436 660
E-mail: fereli@pu.t-com.hr
Web sjedište: www.service-fereli.hr

PULA

Navela d.o.o.
Adresa:
Castropola 54
Telefon: 052 214 542
E-mail: navela@navela.hr
Web sjedište: www.navela.hr

Tehnomont - Marina Veruda
Adresa:
Cesta prekomorskih brigada 12
Telefon: 052 385 384
E-mail: servis@tehmarinav.t-com.hr
Web sjedište: www.marina-veruda.hr

Inoxtig d.o.o.
Adresa: Novigradska 3
Telefon: 052 216 787
E-mail: inoxtig@pu.t-com.hr
Web sjedište: www.inoxtig.hr

SPR d.o.o.
Adresa: Pomer 26a
Telefon: 052 573 459
E-mail: managing@spryacht.com
Web sjedište: www.spr-yacht.com

ROVINJ

Prestige d.o.o.
Adresa: Pusta 5a
Telefon: 052 812 928
E-mail: prestige@email.t-com.hr
Web sjedište: www.prestige-yachtservice.hr

ŠIBENIK

NCP d.o.o.
Adresa: Obala J.Sizgorica 1
Telefon: 022 312 931
E-mail: ivica.prgin@ncp.hr
Web sjedište: www.servis.ncp.hr

SPLIT

Matadura d.o.o.
Adresa: Uvala Baluni bb
Telefon: 021 398 561 
E-mail: matadura1@inet.hr
Web sjedište: www.matadura.hr

Poljomar d.o.o.
Adresa: Sucidar 39
Telefon: 021 568 216
E-mail: poljomar1@st.t-com.hr
Web sjedište: www.poljomar.hr

ANTIPIROS d.o.o.
Adresa: Pujanke 77A
Web sjedište: www.antipiros.com

SUKOŠAN

Nautic d.o.o.
Adresa: Marina Dalmacija
Telefon: 023 393 958
E-mail: nautic@zd.htnet.hr
Web sjedište: www.nautic.zd.hr

TIVAT (CRNA GORA)

Navar
Adresa: Bonici bb
Telefon: 032 671 674
E-mail: bozo@navaryacht.com
Web sjedište: www.navaryacht.com

TROGIR

Ultra jedrenje d.o.o.
Adresa: Put Cubrijana 8
Telefon: 021 881 020
E-mail: tadija@ultra-sailing.hr
Web sjedište: www.ultra-sailing.hr

UMAG

Almi d.o.o.
Adresa: ACI Marina
Telefon: 052 741 065
E-mail: almi@pu.t-com.hr
Web sjedište: www.almi.hr